Елементи: Периодниот Систем
عناصر: جدول تناوبی
Периоден Систем
جدول تناوبی
Дома
خانه
Спореди
مقایسه
Поставки
تنظیمات
Лист
فهرست
Преведи
ترجمه
Преведување
ترجمه کردن
За
درباره برنامه
Генерално
عمومی
Верзија
نسخه
Направено од Naveen CS
طراحی و توسعه توسط Naveen CS
Кредити
اعتبار
Побарај
جستجو
Помогни да ја преведеш оваа апликација во твојот јазик
به ترجمه کردن این برنامه به زبان خودتان کمک کنید
Јазик
زبان
Подржени јазици
زبان های پشتیبانی شده
Јазик на системот
زبان دستگاه
Ви се молиме рестартирајте ја апликацијата за да го сменете јазикот
لطفا برای تغییر زبان برنامه دوباره راه اندازی کنید
Политиси за приватност
سیاست حفظ حریم خصوصی
Оваа апликација не збира и зачувува дата на корисникот
این برنامه هرگونه از اطلاعات کاربران را ذخیره یا جمع آوری نمیکند
Никој елемент не се совпаѓа со вашето пребаруванје
هیچ عنصری یافت نشد
Резултати за
نتایج
Елемент
عنصر
Елементи
عناصر
Дај мислење
ارزش
Контактирај не
تماس با ما
Подобри
ارتقا
Подобри за повеке функции
ارتقا برای امکانات اضافی
Карактеристики
امکانات
Дали ви се допаѓа апликацијата
آیا از این برنامه لذت میبرید؟
Ние би сакале да ја оцените нашата апликација со 5 ѕвезди
ما دوست داریم شما به برنامه ما در فروشگاه امتیاز ۵ ستاره بدهید
Испрати
ارسال
Испратете повратни информации
ارسال بازخورد
Ви се молиме купите подобрување за да ги добиете наведените функции
لطفا برای دریافت امکانات زیر ارتقا را خریداری کنید
Отстрани реклами
پاک کردن تمام تبلیغات ها
Постави позадина
تنظیم پس زمینه
Погледете детални информации за изотопи
نمایش اطلاعات دقیق در مورد ایزوتوپ ها
Погледни повеќе слики за секој елемент
مشاهده عکسهای بیشتر برای هر عنصر
Подесирај го изгледот на периодниот систем
ظاهر جدول تناوبی را سفارشی کنید
Подеси ги кратенките за навигација
کلیدهای میانبر برای حرکت در صفحه را اصلاح کنید
* Можно со подобрување
در دسترس با ارتقاء
Кажете ни за вашето искуство и кажете ни како да подобриме
تجربه یا پیشنهاد خود را به ما بگویید ک چگونه میتوانیم بهتر باشیم
Затвори
بستن
Оклучено
روشن
Исклучено
خاموش
Кредити на слика
اعتبار عکس
Дескрипција на верзија
ویژگی ورژن ها
Тема
تم
Светло
روشن

Periodic Table invites you to become a translator to help them translate their General Terms project.

Sign up for free or login to start contributing.